Çevre Düzenleme Çeşitleri ana ekran10

Çevre Düzenleme

Modern şehir anlayışına ve insan yaşamına kolaylık katan ayrıntılarıyla üretilen parke taşları betonu soğuk görünümünden kurtarmıştır. Görünüm, kullanım kolaylığı, sağlamlık ve uzun ömürlülük ürünlerimizin başlıca özelliğidir. Parke taşları asfalt, beton ve diğer kaplamaların yapıldığı her yerde kullanılan, yaratıcılığı sınır tanımayan bir malzemedir. İklim koşullarında araç-gereç gerekmeden döşenir. Onarımı, bakımı kolaydır. Her türlü kazılardan sonra düzeltilerek tekrar kullanılır. Karlı ve buzlu havalarda kaymaları önler. Sudan, dondan etkilenmez. Nakli her türlü araçla yapılabilir. Ucuz ve ekonomiktir. Üretimlerimizde en kaliteli malzeme kullanılmaktadır. İstenilen renk ve şekilde özel imalatlar siparişe göre yapılır. Kilitli parke, düz taş, süper dekor, kare taş, çim taşı, küp taşı, elipstik taş ve plak taşı gibi zengin çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Meslekteki hizmeti esas alarak ticari kaygılardan uzak yönetim anlayışıyla değişime hep zamanında uyum sağlayarak daha büyük bir kuruluşu hedefleyerek, profesyonel anlayışla ülkesine milletine hizmette bulunmaktır.

İZKA BETON, şehri beton yığınına dönüştürmeden modern kentler yaratılabileceğini gösterdi. İZKA ürünleriyle parklar, bahçeler, caddeler ve sokaklar, çevreyle dost mekanlar haline geldi. Sağlam, kaliteli ve istenilen renkteki beton bordür üretimimiz ve geniş ürün seçeneklerimizle hizmet veriyoruz. Limonluk, küçük pres, refüj, karayolu, çim bordürleriyle; çeşitli ebattaki oluk taşları ve çeşitli ebat ve şekillerdeki çiçekliklerle hayatı kolaylaştırıyoruz.