Hakkımızda
hakkımızda

Kalitesinden ve ilkelerinden ödün vermeyen İZKA, geçmişten gelen iş tecrübesi ve uzman personeliyle;

Aile şirketi olarak Alt yapı sektöründe faaliyet göstermek üzere 1986 yılında kurulan ; ÖZ-İŞ TİC. Unvanı ile İstanbul/Bahçelievler/Yenibosnada Beton boru,betonarme,beton bordür,çevre düzenleme faaliyetlerine Başlamıştır ve geçen süre zarfında Söz konusu alt yapı üretiminde iddialı bir isim haline gelmiştir.

Piyasamızda BELEDİYELER, ÜNİVERSİTELER, TOPLU KONUTLAR(Çevre düzenleme beton boru ve beton baca, baca tabanı, bordür) üzerine ürünlerinin üretimini yapmaya başlayan firmamız. Kısa zamanda bu konseptteki ürünlerin aranılan üreticisi haline gelmiştir. Akabinde Üretim ve kalitemizi arttırmak adına 1996 yılında 27,000 metre kare alanda faaliyetlerine İZKA YAPI İNŞ. SAN VE TİC.LTD. ŞTİ olarak Üretiminde Beton Boru, Betonarme, Parke taşı, Baca Tabanı, Beton Baca, Bordür Taşı, Oluk Taşı, Şev Taşı, Kilit Parke, Limonluk, Konik, Izgara Parsel Tabanı, Parsel Baca Tabanı v.s ürünler ile İSTANBUL/ESENYURT/KIRAÇ’ta devam etmektedir.

İZKA YAPI’nın hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, müşterilerin değişken ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çağdaş ve teknolojik çözümler bulması, sorunlara ‘zamanında’ müdahale ile müşterilerindeki yarattığı güven, sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. İZKA YAPI; Üretim birimlerinde farklı talepleri karşılayabilmek, dünya standartlarında uygun üretim yapabilmek amacıyla ile sürekli sektörünün güncel haberlerini ve teknolojilerini yakından takip eden İZKA Üretimin her aşamasında üretim yönetimi ve kontrolü ‘zamanında’ yapmaktadır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan İZKA YAPI, çevreye ve insana duyarlı olarak üretim yapmakta ve personelinin sağlık ve iş güvenliği için uluslararası kriterleri takip etmekte ve uygulamaktadır.

İZKA YAPI olarak sizide şirketimizle çalışmanızı temenni ederiz.