OLYMPUS DIGITAL CAMERA

İZKA YAPI İNŞAAT BETON BORU

Bir şehrin tüm alt yapı yükünü taşıyan görünmez yatırımlar vardır. Bunların başında yağmur suyu ve atık su kanalları gelmektedir.Şehrimizin sürekli kazılan cadde ve sokaklardan kurtulması ve nesilden nesile aktarılması için bu hizmetlerin kaliteli olması gerekir. Bu sorumluluğu üstlenen İZKA beton ve betonarme borularda tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Ürünlerimiz uluslararası kalite ve güvence testlerinden geçerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Beton ve betonarme boru olarak 150 mm’ den 2400 mm anma çapına kadar üretimimiz vardır. Stok sahamızda bulunan ürünlerle müşterilerimizin isteklerini anında yerine getirmekteyiz. Özenle yapılan yüklemelerle ürünlere gelebilecek zararlar engellenmektedir. İstanbul içi ve Türkiye geneline nakliye imkânlarımı mevcuttur.

Çağdaş kentlerin alt yapısı için ileri teknolojiyle beton ve betonarme borular üreten İZKA, her türlü gereksinime cevap veren geniş ürün yelpazesi ve teknik desteğiyle size de hizmet vermeye hazır. Üstün dayanım ve fiyat/performans verimiyle üretilen beton ve betonarme borular ile geleceğin altyapılarını inşa edin…

Betonarme boruları diğer ürün tipleri ilekarşılaştırdığımızda avantajlarını çok net göreceksiniz.Aşırı pürüzsüz iç yüzey

  • Üstün eklem yerleri
  • Eşsiz yapısal bütünlük
  • Kanıtlanmış uzun ömürlülük
  • Yanıcı olmayan
  • Zehirleyici olmayan
  • Çevreyle dost
  • Doğal maddelerden yapılmış
  • Yerel üretilmiş

NEDEN BETON PARKE

Uzun yıllar her türlü doğa şartlarına ve ağır yüke dayanan beton parke taşlarının sağlamlığı ve uzun ömrü artık herkes tarafından onaylanmaktadır. Beton parke taşları ve dekoratif taşlar %5 ten daha az bir emiciliğe sahip olduğundanasfalt ve diğer kaplama malzemelerinden oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede malzemenin ömrüne ve görüntüsünee en çok zarar veren tuzlar ve kimyasal maddelerin zararlı en aza inmektedir. Ayrıca zemin kaplama malzemelerinin ömrü yüzey aşınma mukavemetine bağlıdır. Beton parke taşları; yüksek evsaflı beton ile üretilmesinin yanında, vibrasyon etkisiyle, betonda hava boşluğu minimum düzeye indirildiğinden, su emme oranı düşüktür. Bu da dona karşı mukavemetinin artmasını sağlamaktadır. Bu nedenle beton parke taşlarının ömrü, alternatif kaplama malzemelerine (asfalt, yerinde dökme beton vb.) kıyas ile daha uzundur.

Şekil ve renk değişikliği, estetik yönünden diğer alternatif kaplama malzemelerine göre üstünlük sağlar. Beton altyapı elemanlarının inşaat ve peyzaj mimarisindeki uygulama alanları o kadar çeşitlidir ki kullanıcı hayal gücünü kullanarak daha önce bilinen döşeme şekillerinin ve uygulama alanlarının dışında yepyeni uygulamalar yaratabilir.