Bir şehrin tüm alt yapı yükünü taşıyan görünmez yatırımlar vardır. Bunların başında yağmur suyu ve atık su kanalları gelmektedir.Şehrimizin sürekli kazılan cadde ve sokaklardan kurtulması ve nesilden nesile aktarılması için bu hizmetlerin kaliteli olması gerekir. Bu sorumluluğu üstlenen İZKA Beton ve Betonarme borularda tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Ürünlerimiz uluslararası kalite ve güvence testlerinden geçerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Beton ve betonarme boru olarak 150 mm’ den 2400 mm anma çapına kadar üretimimiz vardır. Stok sahamızda bulunan ürünlerle müşterilerimizin isteklerini anında yerine getirmekteyiz. Özenle yapılan yüklemelerle ürünlere gelebilecek zararlar engellenmektedir. İstanbul içi ve Türkiye geneline nakliye imkânlarımı mevcuttur.

Çağdaş kentlerin alt yapısı için ileri teknolojiyle beton ve betonarme borular üreten İZKA, her türlü gereksinime cevap veren geniş ürün yelpazesi ve teknik desteğiyle size de hizmet vermeye hazır. Üstün dayanım ve fiyat/performans verimiyle üretilen beton ve betonarme borular ile geleceğin altyapılarını inşa edin

Fabrikamız yüksek üretim kapasitesi ile müşteri beklentilerini kesintisiz ve zamanında karşılayabilecek durumda olup, imalattan başlayarak uygulamanın tamamlanmasına kadar tüm süreçler, kalite standartlarının korunması ve koşulsuz müşteri memnuniyeti temeline dayanarak yürütülmektedir.

İZKABETON Beton Boru ve Betonarme Boru olarak deneyimli kadromuzdan almış olduğumuz güçten faydalanarak mevcut imkanlarımızı en İyi şekilde kullanıp, müşteri ve hizmet odaklı sürekli yenilikçi bakış açısı ile ürün yelpazemizi yıldan yıla genişleterek sektördeki yerimizi daima yükseltmeyi amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Amacımız, müşterilerimize istek ve beklentilerinin ötesinde üstün kaliteli ürünler sunarken; çalışma şartlarından kaynaklanan potansiyel tehlike risklerini en aza indirmek, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliklerini sağlayacak tedbirleri en üst düzeyde tutarak sıfır iş kazası hedefini yakalamak ve işletme sınırları içerisinde çalışan tüm personelin sağlık ve güvenliğini sağlamaktır.